- ATRUST

Процесор:SOC SMSC UFX6000
Видео: VGA-type video output (D-sub 15)
Поддържана резолюция:1920 x1080
Мрежова карта: Host connection USB2.0
1 x VGA
2 x USB A type (for keyboard and mouse)
1 x USB B type to the host
1 x headphone
1 x microphone
1 x DC IN
1 x Kensington lock slot
Размери: 100х 66 х 23мм
Тегло: 104gr
Поддържа VESA стандарт
Сървърна ОС: WMS 2012 integrated VDI and RemoteFX Technology/ Userful Multiplatform 6.0
Процесор:SOC SMSC UFX6000
Видео: VGA-type video output (D-sub 15)
Поддържана резолюция:1920 x1080
Мрежова карта: Host connection USB2.0
1 x VGA
2 x USB A type (for keyboard and mouse)
1 x USB B type to the host
1 x headphone
1 x microphone
1 x DC IN
1 x Kensington lock slot
Размери: 100х 66 х 23мм
Тегло: 104gr
Поддържа VESA стандарт
Сървърна ОС: WMS 2012 integrated VDI and RemoteFX Technology/ Userful Multiplatform 6.0
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Макс. резолюция | 1920 x 1080 |
| В/И портове | 1 x DVI-I;4 x USB;1 x Gigabit Ethernet;1 x headphone;1 x microphone; 1 x DC IN;1 x Kensington lock slot |
| Процесор | SOC SMSC UFX6000 |
| Размери | 120 x 80 x 26 mm |
| Поддръжка на сървърни ОС | Windows MultiPoint Server 2012;Userful Multiplatform |
| Тегло | 0.16кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Мини компютър |
| Процесор | NComputing X350 (виртуализационен чип) |
| RAM памет (GB) | 1 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 0 |
| Тип съхранение | Няма |
| Графика | Вградена |
| Операционна система | Без ОС |
| GPU модел | Няма |
| Видеопамет (GB) | 0 |
| Тип RAM | DDR4 |
| Мощност на захранване (W) | 65 |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Предназначение | Офис |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.16кг |
Терминал нулев клиент ATRUST M300
Изживейте сигурна и централизирана виртуализация на работния плот с ATRUST M300. Този нулев клиент е проектиран за VDI среди, като осигурява безшумна, енергийно ефективна и безпроблемна работа.
Ключови Предимства
- Безшумен и надежден — Безвентилаторният дизайн гарантира тиха работа и дълготрайност.
- Ниска консумация на енергия — Минимална мощност намалява оперативните разходи.
- Централизирано управление — Лесно внедряване и управление чрез стандартни VDI протоколи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Мини компютър |
| Процесор | NComputing X350 (виртуализационен чип) |
| RAM памет (GB) | 1 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 0 |
| Тип съхранение | Няма |
| Графика | Вградена |
| Операционна система | Без ОС |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Предназначение | Офис |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Терминал ATRUST M300
- Захранващ адаптер
- VESA монтажен комплект
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





